Kapadokya Üniversitesinin Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından verilen yetkiyle ve önde gelen havayolu şirketlerinin iş birliği ile eğitim veren kabin hizmetleri bölümünde okumak isteyen öğrenci adayları için ön mülakatlar başladı.

Nevşehir’de vefat edenler (17 Mayıs 2024) Nevşehir’de vefat edenler (17 Mayıs 2024)

Havayolu şirketleri tarafından işe alımlarda aranan uçuşa uygunluk şartlarını öğrenmek ve “Mesleki Eğilim Bursu”ndan yararlanmak isteyen adayların ön mülakatlara katılması bekleniyor.

Fiziki ve mesleki uygunluk değerlendirmelerinin yapılacağı üç aşamadan oluşan ve ortalama 15 dakika sürecek olan ön mülakatlara katılım ücretsiz.

Kontenjanlar sınırlı olduğu için katılmak isteyen adayların 0530 386 35 06 ve (0384) 353 50 09 numaralı telefonları arayarak önceden randevu almaları gerekiyor.

Bu yıl 10 ilde yapılacak ön mülakatlara ilişkin takvim aşağıdaki yer alıyor. Randevu alırken belirtmek kaydıyla her aday kendisine en uygun olan ildeki mülakata katılabilecek.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yerleşkesi ve Kapadokya Yerleşkesi olmak üzere iki ayrı kampüste eğitim veren Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Bölümü hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Mülakat tarihleri ve iller hakkında detaylı bilgi için;

https://kapadokya.edu.tr/haberler/kabin-hizmetleri-on-mulakatlarimiz-basliyor-2024