Milletvekili Emre Çalışkan programına Nevşehir Devlet Hastanesini ziyaretle başladı.

Çalışkan, Nevşehir İl Sağlık Müdürü Hasan Tartar ile Nevşehir Devlet Hastanesi personelinin Filistin’deki yardıma muhtaç çocuklar için düzenlediği kermese katıldı.

Kermeste Gazze’deki masumlar için yapılan her işin Müslümanların birlik ve beraberliğine vesile olduğunu belirten Milletvekili Çalışkan, programı düzenleyenlere ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Çalışkan, hastane ziyaretinin ardından İl Genel Meclis Başkanı Serkan Feralan ve Merkez İlçe Başkanı Murat Özkaya ile Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı’yı ziyaret etti.

Bağcı’ya hayırlı olsun dileklerini ileten Milletvekili Çalışkan, misafirperverliklerinden dolayı Bağcı’ya teşekkür etti.

Belediye ziyaretinin hemen akabinde Kavak’ta esnaf ziyaretine çıkan Çalışkan, Kavaklı vatandaşlarla selamlaştı.

Halkın yoğun ilgilisiyle karşılaşan Çalışkan, her daim vatandaşların yanında olduğunu bir kere daha tekrarladı.

Çalışkan, esnaf ziyareti sonrası Nevşehir Tarım İl Müdürlüğünden emekli Fazlı Aksu'nun cenaze törenine de katıldı.

Çalışkan, Kavak ziyareti sonrası Kapadokya Alan Başkanlığında “Alan Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısına” katıldı.

Milletvekili Süleyman Özgün, Vali Yardımcısı Kübra Karaalioğlu ve Alan Başkanı Birol İnceciköz’ün katılımıyla gerçekleşen toplantıda Alan Başkanlığının gündemindeki konuları istişare edildi.

Milletvekili Çalışkan, alınan kararların bütün Nevşehir’e hayırlar getirmesini temenni etti.

Alan Başkanlığının ardından taksici esnafıyla bir araya gelen Çalışkan, taksici esnafı tarafından çok sıcak karşılandı.

Milletvekili Çalışkan’dan DEM partili Milletvekillerine çok sert tepki Milletvekili Çalışkan’dan DEM partili Milletvekillerine çok sert tepki

Taksici esnafın sorunlarını istişare ettiklerini belirten Çalışkan, taksici esnafına “Her daim yüzünüz gülsün, biz sizlerin daima yanınızdayız” diyerek ziyaretini tamamladı.

Editör: Alpaslan Körükcü