NEVÜ’nün de üyesi olduğu AÜB’ün  “Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarları”nda görev alan personele destek ve katkılarından dolayı teşekkür eden Rektör Aktekin, " Ülkemizin seçkin yükseköğretim kurumlarından biri olan üniversitemiz, Nevşehir merkez yerleşke ve ilçelerde toplam 8 kampüsünde 10 Fakülte, 9 Meslek Yüksekokulu, 1 Yüksekokul, 4 Enstitü ve 19 Araştırma Merkezi ile eğitim-öğretim ve bilimsel faaliyetlerini sürdürmektedir.  Ayrıca üniversitemizin, tercih dönemlerinde ülkemiz üniversiteleri arasında en çok tercih edilen üniversitelerden biri olması bizlerle birlikte, üniversitemize gönül veren şehrimiz için de oldukça gurur verici.

Üyesi olduğumuz AÜB tarafından gerçekleştirilen “Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarları”da görev alarak üniversitemizin tanıtım süreçlerine olan destek ve katkılarınızdan dolayı şahsım, üniversitem ve şehrimiz adına sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Rektör Aktekin daha sonra “Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarları”nda görev alan; Dr. Öğr. Üyesi Muzaffer Toprak Keskin, Doç. Dr. Burcu Özer, Doç. Dr. Emre Üstün, Dr. Öğr. Üyesi Göknur Ersarı Taşkesen, Dr. Öğr. Üyesi Selin Zengin Taşdemir, Arş. Gör. Dr. Burcu Şimşek Yağlı, Arş. Gör. Dr. Furkan Başalan, Arş. Gör. Bilal Baran, Arş. Gör. Mücahit Işık, Öğr. Gör. Dr. Osman Dişçeken ve Erol Şahin’e teşekkür belgelerini verdi.