Ürgüp Belediye Başkanı Ali Ertuğrul Bul, eski yönetime ateş püskürdü.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan ve “Bir geri çekilin de düzelsin Ürgüp” diyen Bul, eski yönetimin içeriden bilgi toplamaya çalıştığını iddia etti.

"KİMİN MENFAATİNE?"

Ürgüp’ün Üç Güzeller’inin adı değişti Ürgüp’ün Üç Güzeller’inin adı değişti

Bul, yaptığı paylaşımda, “Bir iki sözüm de bir önceki yönetime. Benim, geçmiş konuşmayacağım geleceğe odaklanacağım demem konuları bilmiyorum takip etmediğim anlamına gelmesin. Örnek mi? Belediyeye ait bir arsayı önce özel bir şahsa satıp, belediye imkanları ile konut projesini alıcı şahıs için hazırlatıp, sonra da bu şahıs için alan kuruluna izin başvurusunda bulunmak nedir? Kimin menfaatinedir?” diye sordu.

“ALİ ERTUĞRUL BUL ALEYHİNE HABER YAPILSIN İSTEMEK...”

Bul, eski yönetimin belediye içerisinden bilgi toplamaya çalıştığını iddia ederek, şunları aktardı: “Seçim öncesi şişik belediye kadrosuna ilave eleman alıp, bugün siyasi değil ekonomik bir kararla 16 kişi çıkarılınca, eczanede toplantı yapmak? Gazetecileri arayıp Ali Ertuğrul Bul aleyhine haber yapılsın istemek? Hala belediyeyi yönetiyor gibi içerden bilgi toplamaya çalışmak? Meclis üyelerimizi arayıp onu bunu niye çıkardın demek?

Seçimde halk sizi tercih etmedi. Bir geri çekilin de kurtulsun millet. Bütün gayrimenkuller satıldı, içeride para yok. Sosyal tesise sebze alırken bile arada aracı var.  Bir geri çekilin de düzelsin Ürgüp.”