Belediye Başkanı Savran, yılın son gününde belediye ekiplerinin çalışma alanlarında incelemelerde bulundu. 

Savran, beraberinde Başkan Yardımcıları Ersin Erol ve Furkan Feralan ile birlikte Nevşehir Belediyesi GES, Kayaşehir VR Binası, Millet Bahçesi ve Esentepe Mahallesi, Kıratlıoğlu Mahallesi, Cevher Dudayev Mahallesi ve Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki yeni yapılan ve yapımı süren parkları gezdi. 

Bu alanlarda yürütülen çalışmalar hakkında başkan yardımcılarından bilgiler alan Savran, vatandaşlarla da sohbet ederek yeni yıllarını kutladı.

2023 yılında Nevşehir Belediyesi olarak çok sayıda önemli hizmetlere imza attıklarını ve bunda da en büyük payın büyük bir gayretle çalışan belediye personellerinin olduğunu vurgulayan Savran tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. 2024 yılında da aynı gayretle çalışmayı sürdüreceklerini kaydeden Savran, “Geriye dönüp baktığımızda tüm mahallelerimizde önemli yatırımları hayata geçirdiğimizi görüyoruz. Altyapı ve üstyapı çalışmalarımızın yanında park, yürüyüş yolları ve semt sahalarımızla mahallelerimizin çehresini değiştirdik. 2024 yılında da taş üstüne taş koymaya, ilk günkü heyecan ve azimle şehrimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.