31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu’nu Uçhisar’da ağırlayan Başkan Süslü, gelecek dönemde yapmak istediği projelerini ve Uçhisar’a kazandırdığı hizmetleri anlattı.

Uçhisar için gerekli alt ve üst yapı hizmetleri, sosyal yaşam alanları ve onlarca proje kazandırdıklarını belirten Süslü, durmadan yorulmadan Türkiye Yüzyılı vizyonu kapsamında Uçhisar için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Uçhisar’da yaşayan 18 yaş ve üstü hiçbir geliri olmayan kadınlara aylık 750 TL maaş vererek somut ve gerçek belediyeciliğin gereğini yapan Osman Süslü, insan odaklı bir düşünce içerisinde çaba harcadıklarını belirterek birbirinden kıymetli projelerle il genelinde farkındalık oluşturmaya devam edeceklerini aktardı.

Süslü, ”Ortaya koyduğumuz vizyon çalışmalarla Uçhisar kasabamızı vizyon kent haline getirmeye devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı vizyonu kapsamında Allah’ın izniyle çok daha büyük projeler geliştireceğiz. Uçhisar için ilk günkü aşk ve heyecanımızla çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı'nda ayrıştırmadan, ötekileştirmeden kalpten kucaklaşan bir düsturla Uçhisar’da belediye olarak hızlı çözümler üretmek için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağız. Uçhisar'da ihtiyaç duyulan tüm alanlarda temelleri sağlam atılan projelerle gerçek belediyeciliğin mimarı olduğunu göstermek istiyoruz. Uçhisar’ı birlikte daha da geliştireceğiz” dedi.

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kırmızı çizgimizdir” “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kırmızı çizgimizdir”

Uçhisar Belediyesini ve Ak Parti Uçhisar Belde Teşkilatı ile seçim koordinasyon merkezini ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Başkan Osman Süslü’ye başarılar diledi.