Belediye Başkanı Arı, Güzelyurt Mahallesi, Emek Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve Nissara AVM içerisinde işyeri açılışlarına katıldı.

Gittiği mahallelerde yeni açılan işyerlerini de ziyaret eden Arı, esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. İşyeri sahiplerini tebrik eden Arı, vatandaşlarla da sohbet ederek çocuklara hediye dağıttı.

İstihdamın yanı sıra şehir ve ülke ekonomisine katkı sağlayan her yeni işletmenin açılışından mutluluk duyduğunu ifade eden Arı, “Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı kazançlar diliyorum. Nevşehir Belediyesi olarak her zaman esnaflarımızın ve girişimcilerimizin yanlarında olacağız.” dedi.

Nevşehirliler Final Four heyecanını birlikte yaşayacak Nevşehirliler Final Four heyecanını birlikte yaşayacak

Başkan Arı daha sonra Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Ergin ve beraberindeki oda yönetim kurulu üyelerini başkanlık makamında konuk etti.

Ziyarette Ergin ve beraberindeki yöneticiler, Arı’yı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Arı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.