Ayhanlar İlkokulunda eğitim gören tüm öğrencilere basketbol, hentbol, voleybol, futbol topu, badminton raket takımı, masa tenisi raket takımı, mangala akıl oyunu, buz kırma akıl oyunu, atlama ipi hediye edildi.

Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli görüşüldü Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli görüşüldü

Hayırseverler aracılığıyla alınan hediye dağıtımına Milli Eğitim Bakanlığı Başmüfettişi Memet Polat, Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç ve Okul Müdürü Memiş Bülbül katıldı.

Okul Müdürü Bülbül, yaptığı açıklamada, daha önce ayrım yapmadan 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı sosyal ve kültürel faaliyetler kapsamında tüm öğrencilerimizi sinemaya götürdük. Tüm öğrencilerimize kışlık bot dağıtımı gerçekleştirdik. Yazlık spor ayakkabı dağıtımı, kışlık mont dağıtımı gerçekleştirdik. Tüm öğrencilerimizi Ihlara Vadisine götürdük. Özkonak Yeraltı Şehri, Zelve Ören Yeri ve Paşabağları müzesine götürdük. Çocuklarımıza dokunmak ufak dünyalarını geliştirmek, düşünce dünyalarını zenginleştirmek ve köy çocuklarımızın eğitimine daha fazla özveri göstererek dokunmaya devam edeceğiz. Etkinlik ve sosyal faaliyetlerimizi gerçekleştirmemizde destek olan veli, hayırsever ve sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ederiz.” diye konuştu.