Mustafa Ertaş başkanlığında gerçekleşen son ziyarette, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkanı M. Arif Parmaksız ziyaret edildi.

Cumhuriyet Başsavcısı değişti Cumhuriyet Başsavcısı değişti

Ziyarete, NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş ve Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Kahraman, Ömer Özaltın, Samet Kafalı, Abdullah Kahveci, Yılmaz Özaltın, Hurşit Şimşek, Fatih Doğan, Fatih Altuntakan, Ramazan Köybaşı, Tolga Kadıoğlu ve Murat Yavuz katıldı.

NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız, NESİAD yönetimini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ziyaretleri için teşekkürlerini iletti. Ziyaret sırasında yapılan sohbetlerde, bölgedeki iş dünyasının ve yerel yönetimin iş birliği ile bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmasına yönelik potansiyel adımların ele alındığı belirtildi. Ayrıca, iş dünyasının karşılaştığı zorluklar ve çözüm önerileri de detaylı olarak konuşuldu.
NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, iş birliği için ellerinin her zaman açık olduğunu vurguladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve iş birliği temennileriyle son buldu. Ertaş, "Bölgedeki iş potansiyelini artırmak için her türlü desteğe hazırız" diyerek iş dünyasına olan bağlılıklarını yineledi.

Ziyaret, her iki kurum arasındaki iş birliğini güçlendirmek ve Nevşehir'in ekonomik kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla atılacak adımlar için önemli bir başlangıç oldu. NESİAD yönetimi, bu tür ziyaretlerin devam edeceğini ve bölgedeki diğer kurumlarla da benzer görüşmeler yapacaklarını belirtti.

Editör: Alpaslan Körükcü