31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ni değerlendiren NTB Başkanı Salaş, “Seçim ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.​

Salaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  “Çok kıymetli hemşehrilerim. 31 Mart tarihinde hem ülkemiz, hem de güzel memleketimizde demokratik olgunlukla bir yerel seçim süreci yaşadık. Sonuçlar ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Öncelikle, sandığa gidip oyunu kullanan, ilimizin, ülkemizin geleceğine ve demokrasiye sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum. Seçilen Belediye Başkanlarını tebrik ediyorum. Bundan önceki dönemde Nevşehir merkez, ilçe ve beldelerinde fedakarca hizmet eden arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Yeni seçilen arkadaşlarımızı kutlar ve başarılar dileriz.

Nevşehir'de bugün hava nasıl? (10 Temmuz 2024) Nevşehir'de bugün hava nasıl? (10 Temmuz 2024)

Ayrıca, huzurlu ve güvenli ortamda gerçekleşen seçimler dolayısıyla başta Nevşehir Valimiz Sayın Ali Fidan’a, emniyet güçlerimize, sandık kurullarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Artık, Yerel seçimlerin geride kalmasıyla, 4 yıllık seçimsiz bir dönem ilimiz ve ülkemiz adına çok önemli bir fırsattır. Artık hep birlikte çalışmaya üretmeye devam edeceğiz.

NTB ailesi olarak her zaman olduğu gibi, dönemlere, partilere ve kişilere bağlı ve bağımlı olmadan memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Editör: Çağrı Körükcü