2018’den beri oy kaybı yaşandığını vurgulayan Tanrıver, “2018 yılından beri genel seçimlerde oy ve gönül kaybetmeye daha fazla sessiz kalamazsınız. 31 Mart 2024 Yerel seçiminde AK Partili il merkez belediyemizi, AK Partili 5 ilçe belediyemizi, AK Partili 6 belde belediye başkanlığımızı kaybederek o koltuklarda sessizce oturamazsınız.” ifadelerini kullandı.

AK Parti yönetimini sert sözlerle eleştiren Tanrıver, şunları söyledi: “Kibrine ve nefsine yenilmiş, hasetliğe bürünmüş bedenlerle, samimiyetsiz gülüşlerle, menfaatlerin önde olduğu düşüncelerle daha fazla beklemeye, sessiz kalmaya hakkınız yok! Çekinmeyin, “Milletimiz en doğru kararı vermiştir, milletimizin mesajını aldık, kazanan belediye başkanlarını tebrik ediyoruz, liderimiz başımızda, milletimizin liderine olan sevgisi, güveni devam ediyor. Hata biz de, seçimden kendimize ders çıkaracağız, yarından itibaren ilk seçim için yeniden çalışmaya başlıyoruz, telafi edeceğiz, düştüysek kalkmasını da biliriz, bir seçimi kaybettik ama ümidimizi hiç kaybetmedik. Bir seçimi kaybettiysek yeni seçim zaferleri kazanmasını da biliriz, bu şarkı burada bitmez” deyin kardeşim…

AK Parti Kadın Kollarından Başkan Güneş'e ziyaret AK Parti Kadın Kollarından Başkan Güneş'e ziyaret

Kapı arkasında gelecek planları kurmayı bırakın artık. İrade gösterin, doğru ve gerçekçi konuşun. Siyasetçi konuşur, siz de konuşun. İçimiz yanıyor deyin ya da bunları beceremiyorsanız onurlu, erdemli bir dava adamlığı gösterin ve İSTİFA EDİN. Beklemeyin, vakit geçirmeyin, sessizce oturalım unutulur mu demeyin, bir duruş sergileyin! Cesaretinizi toplayın, korkularınız yerine sevginizi, muhabbetinizi ortaya koyun. Korkmayın Genel Merkezimizden. Uzak durmayın milletimizden. Ama bir duruş sergileyin. Duruşu olmalı insanın duruşu; asaletli bir duruşu. Anlamlı bir dünya bakışı, bir aşkı, bir davası olmalı insanın. Yoksa vay halinize milletin yüzüne bakamaz olacaksınız.”

Editör: Alpaslan Körükcü