AK Parti Ürgüp Belediye Başkan adayı Fahri Yıldız, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yıldız, şehrin kalkınması ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine yönelik hazırladığı projelerini paylaştı.

Yürüttükleri seçim çalışmaları hakkında da bilgi veren Yıldız, 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimler için oldukça iddialı hazırlandıklarını, seçim sonrası kazanmaları durumunda ilçe için önemli çalışmalar yapacaklarını söyledi.

10 yıllık belediye başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği projelere de değinen Yıldız, “Basın mensuplarının desteği ve şehrimizin nabzını tutan bakış açısı, benim için çok değerli. Şeffaf ve katılımcı bir belediye yönetimi anlayışı ile hareket edeceğiz ve Ürgüp için hız kesmeden hizmet üretmeye devam edeceğiz. İnşallah 31 Mart’ta Ürgüplü hemşerilerimizin teveccühü ile onların basiretli yaklaşımlarıyla sandıkta tecelli edecek sonuç Ürgüp’ümüzün zaferi olacak. Biz buna inanıyoruz ve teşkilatımızla beraber çok güçlü bir şekilde her zaman olduğu gibi sahadayız. Bütün vatandaşlarımıza sizlerin aracılığıyla bir kez daha teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Gerek ilçede, gerekse de il merkezinde görev yapan tüm basın mensupları ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğini belirten Yıldız, toplantı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ürgüp Belediyesi kesintisiz hizmet verecek Ürgüp Belediyesi kesintisiz hizmet verecek

Toplantıya Nevşehir’de görev yapan basın mensuplarının yanı sıra AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Doğan Derin, Kadın Kolları Başkanı Dilek Çavuş, Gençlik Kolları Başkanı İhsan Yemenici ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi kontenjan adayı Özkan Kosluoğlu katıldı.